Hitler – zmarł czy uciekł?

Wojna w latach 39-45 okazała się najokropniejszą wojną w historii. Pogrzebano ponad 20 mln żołnierzy i cywilów zaś walki odbywały się na terenie całego globu. Zarzewiem tego zjawiska stał się Adolf Hitler, dyktator rzeszy w tych czasach. Tymczasem jego zgon do dzisiaj jest enigmą. Sytuację podgrzało odtajnienie akt przez FBI.

Formalnie, Adolf Hitler umarł 30 kwietnia 1945 roku będąc w schronie w stolicy Niemiec. Ciało zostało spalone przy wejściu, a jak popełnił samobójstwo nie był do końca znany. Częstokroć sygnalizuje strzał w głowę , ale nie zostało to wytłumaczone. W pojęciu zeznań ich ciała spalono przed wejściem do bunkra przywódcy rzeszy. Wspólnie z Hitlerem samobójstwo popełniła małżonka, co nie jest prawdą. Ruskie dokumenty argumentują, iż nie było to jej ciało.

Międzynarodowy transport zmarłych

Sprawdź ofertę ogólnopolskiej sieci zakładów pogrzebowych.

Usługi pogrzebowe, czyszczenie grobów a także wiele innych.

W 2011 roku odtajniono jednak dokumenty FBI z lat 1945-1948. Zdaniem tych informacji, wywiadowcy Stanów Zjednoczonych po walkach monitorowali sprawy i namierzali Hitlera w rejonach Szczytów And w Argentynie. Bardzo jest prawdopodobne, iż wyemigrował tam ze swoimi najwierniejszymi współpracownikami, na przykład z Ewą Braun.

Comments are closed.