Przewodnik – część trzecia

To już następna – 3-cia prezentacja pogrzebowego przewodnika. Dosyć niedawno przejeżdżałem przez kolejne polskie miasta – Katowice i Lublin. Dzielę się z Wami stanem usług możliwych w podanych miastach i rzeczy związanych z pochowaniem zmarłego. Pewne jest, że wyjazd do Lublina i Katowic miło mnie zaskoczył. Znalazłem tam tak eleganckie i wielkie cmentarzyska jak i o wysokim standardzie związane z pochówkiem.

Zakłady pogrzebowe Katowice
Zakłady pogrzebowe w Katowicach wyglądają wyjątkowo okazale. Mnoga liczba usług dla klientów, w tym:

 • Opieka nad grobami
 • Planowanie pogrzebu
 • Całkiem rzadko spotykane w kraju. Usługi na wysokim standardzie, spotkałem znajomych, którzy mieli przyjemność (a raczej nieprzyjemność) korzystać, bardzo zachwalali. Minusem mógłby być w Katowicach tylko rozkład Katowic, który nie pomaga transportowi. Jadąc po ulicach bałem się, że odpadnie nam zaraz koło.

  Usługi pogrzebowe Lublin

  Pomimo tego, że obok jest wschodnia granica, w Lublinie firmy pogrzebowe pracują na europejskim poziomie. Do skorzystania są, tak jak Katowicach prawie wszystkie usługi pogrzebowe. I co warto zauważyć –w niskiej cenie. Gdybym mógł z Warszawy pozyskiwać usługi innych miast, wybrałbym Lublin.
  Porównując różnicę jakości usług do cen, to miasto prezentuje się najlepiej wśród wcześniej zaprezentowanych.

  Comments are closed.