Zakłady i usługi pogrzebowe w Polsce (2)

Usługi pogrzebowe SzczecinW drugiej części tworzonego poradnika przyglądniemy się dwóm rozwiniętym punktom. Pomimo podobieństw tych miast, w przypadku usług cmentarnych różni je bardzo dużo. Dowiecie się więcej o problemach z ofertami w Szczecinie oraz zobaczymy świetny wybór usług pogrzebowych w Poznaniu. Mam nadzieję, że przeczytacie z zaciekawieniem.

Usługi pogrzebowe Szczecin

Szczecin rozległym miastem jest. Patrząc na polskie warunki. Jednak pomimo kontaktu z zachodnimi sąsiadami mało tutaj świeżości i koncepcji. Niska ilość zakładów pogrzebowych oraz niski poziom usług stawia mieszkańców Szczecina w nieciekawej sytuacji. Jakby nie jeden z ogólnopolskich zakładów pogrzebowych, z szeroką i zadbaną ofertą pogrzebową, opcja byłaby nieciekawa. Coraz ciężej też zakupić miejsce na cmentarzu, lecz staje się to w liczebnych miast reguła.

Zakład pogrzebowy Poznań

Budując owy raport zdawałem sobie sprawę, że trafią się świetne, i kiepskie miasta jeżeli chodzi o usługi. Poznań zalicza się do jasnej strony. Szczerze, zróżnicowane niesamowicie jeśli chodzi o usługi pogrzebowe. Optymalnie osadzona sieć cmentarzy, dużo zakładów pogrzebowych, duża rywalizacja ,a co za tym idzie normalne ceny. W usługi pogrzebowe wlicza się zarówno sprzątanie nagrobków, transport zwłok, tworzenie spotkań, pochówku. Dobrze zorganizowany rynek.

W trzeciej części mojego przewodnika przyjrzymy się kolejnym miastom w Polsce. Mam nadzieję, że przynajmniej odrobinę przybliżam moim czytelnikom możliwości w poszczególnych miastach.

Comments are closed.